O nas

Z wykształcenia jesteśmy dyplomowanymi pielęgniarkami . Pracujemy w POZ i środowisku domowym pacjenta. W trakcie pracy zawodowej ukończyłyśmy studia licencjackie w WSZiA z siedzibą w Zamościu na kierunku pielęgniarstwa, kursy specjalistyczne: pielęgniarki środowiskowo-rodzinnej, EKG, badań fizykalnych, leczenia ran, szczepień ochronnych. W 2019 roku zdając egzamin państwowy w Warszawie uzyskałyśmy tytuł specjalistek w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego.

Agnieszka

Pracuję jako pielegniarka od 1995r. Moją pracę rozpoczęłam w Szpitalu Miejskim w Świdniku na Oddziale Internistycznym, a następnie Oddziale Intensywnej Opieki Kardiologicznej. W 1998 roku podjęłam pracę w Przychodni Podstawowej Opiece Zdrowotnej na stanowisku pielęgniarki środowiskowo rodzinnej.  Ukończyłam kursy: pielęgniarki środowiskowo-rodzinnej, EKG, badań fizykalnych, leczenia ran, szczepień ochronnych. W 2019 roku zdobyłam tytuł specjalistki w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego.

Kasia

W 1995r rozpoczełam pracę w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym przy ul. Chodźki w Lublinie na oddziale Hematologii i Onkologii Dziecięcej. Od 1998 roku pracuje w Przychodni Podstawowej Opiece Zdrowotnej w naszym mieście. Ukończyłam: kurs pielęgniarki środowiskowo-rodzinnej, kurs EKG, kurs badań fizykalnych, kurs leczenia ran, kurs szczepień ochronnych. W 2019 roku zdobyłam tytuł specjalistki w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego.

Skip to content