Mobilna pielęgniarka Świdnik Lublin i okolice

Jako mobilne pielęgniarki oferujemy usługi pielęgniarskie a także kompleksową opiekę medyczną w domu pacjenta na terenie Świdnika Lubina i okolicach. Nasze usługi obejmują szeroki zakres działań. Wszystkie nasze usługi wykonujemy z zachowaniem najwyższych standardów. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje a także doświadczenie w pracy z pacjentami wymagającymi stałej opieki.

Jesteśmy specjalistami między innymi w zakresie pielęgniarstwa geriatrycznego oraz środowiskowo-rodzinnego, dzięki czemu możemy zapewnić naszym pacjentom opiekę pielęgniarską na najwyższym poziomie. Nasze podejście do pacjenta jest zawsze indywidualne. Dlatego też nasze usługi wykonujemy w środowisku domowym, co pozwala również na szybszą regenerację oraz łagodniejszy przebieg choroby.

Zajmujemy się pielęgnacją ran, podawaniem leków, zmianą opatrunków, monitorowaniem stanu zdrowia pacjentów i udzielaniem porad pielęgnacyjnych.

Jesteśmy specjalistami w zakresie pielęgniarstwa geriatrycznego oraz środowiskowo-rodzinnego, dzięki czemu możemy zapewnić naszym pacjentom opiekę pielęgniarską na najwyższym poziomie. Nasze podejście do pacjenta jest zawsze indywidualne i dostosowane do jego potrzeb, dlatego też nasze usługi wykonywane są w środowisku domowym. Pozwala to na szybszą regenerację oraz łagodniejszy przebieg choroby.

W ramach opieki geriatrycznej, wspieramy osoby starsze w codziennych czynnościach, np. pomagamy w przyjmowaniu leków, kontrolujemy ciśnienie krwi a także udzielamy wsparcia emocjonalnego. Nasze usługi zawsze są dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań pacjentów, a ich bezpieczeństwo i komfort są dla nas najważniejsze.

Jako mobilne pielęgniarki zapewniamy profesjonalne usługi, pełne zaangażowanie w opiekę nad pacjentem oraz najwyższą jakość świadczonych usług.

Zaufaj nam i zapewnij sobie lub swojemu bliskiemu spokój i bezpieczeństwo w trudnych chwilach choroby. Skontaktuj się z nami już dziś, a my przyjedziemy do Ciebie w dogodnym dla Ciebie czasie i zapewnią najlepszą opiekę medyczną w domu.

 Nasza firma Aga-Med duo zapewnia profesjonalne usługi, pełne zaangażowanie w opiekę nad pacjentem oraz najwyższą jakość świadczonych usług.

 

Mobilna pielęgniarka Świdnik Lublin i okolice

Usługi pielęgniarskie w domu pacjenta

Jesteśmy doświadczonymi dyplomowanymi pielęgniarkami. Ukończyłyśmy studia na kierunku pielęgniarstwa w WSZiA z siedzibą w Zamościu. Pracujemy w POZ oraz środowisku domowym pacjenta. Mamy też ukończone kursy w zakresie pielęgniarstwa środowiskowo-rodzinnego, ponadto posiadamy certyfikaty w zakresie badań fizykalnych oraz leczenia ran a także badania EKG oraz szczepień ochronnych.

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz specjalistycznym kwalifikacjom, jesteśmy w stanie zapewnić naszym pacjentom najwyższy poziom opieki pielęgniarskiej, który pozwala na zachowanie dobrego zdrowia oraz komfortu w trakcie choroby. Nasza oferta mobilna pielęgniarka obejmuje szeroki zakres usług pielęgniarskich, m.in. aplikację zastrzyków, zmianę opatrunków, usuwanie szwów, wykonywanie badań EKG itp.

Nasze podejście do pacjenta jest indywidualne a także dostosowane do jego potrzeb, dlatego też zapewniamy opiekę w środowisku domowym. Dzięki naszym specjalistycznym kwalifikacjom w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego, możemy zapewnić naszym starszym pacjentom profesjonalną i troskliwą opiekę.

Zaufaj nam i skorzystaj z naszych usług, by zapewnić sobie lub swojemu bliskiemu najlepszą opiekę pielęgniarską. Jesteśmy zawsze gotowe służyć pomocą i doradztwem.

Oferujemy nasze usługi jako mobilna pielęgniarka na terenie Świdnika Lublina i okolice

Agnieszka

Mobilna pielęgniarka Świdnik Lublin i okolice

Pracuję jako pielegniarka od 1995r. Moją pracę rozpoczęłam najpierw w Szpitalu Miejskim w Świdniku na Oddziale Internistycznym, a następnie na Oddziale Intensywnej Opieki Kardiologicznej. W 1998 roku podjęłam pracę w Przychodni Podstawowej Opiece Zdrowotnej na stanowisku pielęgniarki środowiskowo rodzinnej.  Ukończyłam kursy: pielęgniarki środowiskowo-rodzinnej, EKG, badań fizykalnych, leczenia ran, szczepień ochronnych. W 2019 roku zdobyłam tytuł specjalistki w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego.

Kasia

W 1995r rozpoczełam pracę w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym przy ul. Chodźki w Lublinie na oddziale Hematologii i Onkologii Dziecięcej. Od 1998 roku pracuje w Przychodni Podstawowej Opiece Zdrowotnej w naszym mieście. Ukończyłam: kurs pielęgniarki środowiskowo-rodzinnej, kurs EKG, kurs badań fizykalnych, kurs leczenia ran, kurs szczepień ochronnych. W 2019 roku zdobyłam tytuł specjalistki w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego.

Jako pielęgniarka z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie opieki zdrowotnej, angażuje się w zapewnienie najlepszej opieki pacjentom w każdym wieku.

 

Mobilna pielęgniarka Świdnik Lublin i okolice

Zaufaj nam i zapewnij sobie lub swojemu bliskiemu spokój i bezpieczeństwo w trudnych chwilach choroby

Skip to content